Medyczne Targi Pracy i Praktyk

17 maja br. z inicjatywy uczelnianego Biura Karier odbyły się Medyczne Targi Pracy i Praktyk. Impreza została objęta honorowym patronatem JM Rektora - prof. Mirosława Wielgosia.

Udział w targach stanowił doskonałą okazję nawiązania bezpośredniego kontaktu ze przedstawicielami pracodawców i uzyskania informacji o aktualnych ofertach zatrudnia i praktyk. Studenci i absolwenci odwiedzający targi mieli także szansę poznania zasad rekrutacji poszczególnych firm i instytucji oraz możliwych ścieżek rozwoju zawodowego.

W tegorocznej edycji targów gościliśmy 21 wystawców reprezentujących szeroko rozumianą branżę medyczno–farmaceutyczną: od centrów medycznych, szpitali, firm farmaceutycznych i tych zajmujących się badaniami klinicznymi po laboratoria diagnostyczne, podmioty świadczące usługi ratownictwa medycznego oraz instytuty badawcze.

Stoiska wystawców cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających, którzy niejednokrotnie podkreślali, że jest to ich pierwsza okazja do swobodnej rozmowy z potencjalnym pracodawcą.

Dotychczasowe doświadczenia udowadniają, że targi to także znakomita okazja do promocji naszych studentów i absolwentów oraz nawiązania kontaktów, które w najbliższej przyszłości ułatwią zatrudnienie.

Fot. Wanda Widomska

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]