Bezpłatny pakiet najnowszego oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016

Warszawski Uniwersytet Medyczny udostępnia wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych i doktoranckich, najnowszą wersję pakietu biurowego Office.
Warszawski Uniwersytet Medyczny udostępnia wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych i doktoranckich, najnowszą wersję pakietu biurowego Office.

W dniach 6-11 października (z wyłączeniem soboty i niedzieli) na parterze Centrum Dydaktycznego działa stoisko zorganizowane przez firmę Microsoft, na którym konsultanci i hostessy informują i zachęcają do instalacji pakietu Office 365.

Subskrypcje umożliwiają każdemu studentowi i pracownikowi naszej Uczelni instalację pakietu Microsoft Office 2016 na pięciu komputerach PC lub MAC, pięciu tabletach i pięciu smartfonach.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PAKIETU

Pakiet pobrać mogą również pracownicy z tym, że login jest wg formatu imie.nazwisko@wum.onmicrosoft.com (imie i nazwisko należy wprowadzić bez polskich znaków diakrytycznych, zastępując "ą" "a", "ź" "z" itd.). Hasło takie samo jak do komputera czy portalu ssl.wum.edu.pl.