Otwarcie Centrum Usług CitoNet na terenie kampusu naszej Uczelni

We wtorek, 12. stycznia 2016 roku, w wyremontowanym budynku „dawnej pralni”, znajdującym się na terenie kampusu naszej Uczelni, odbyło się otwarcie Centrum Usług CitoNet, nalężącego do Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: JM Rektor - prof. Marek Krawczyk, Prezes Toruńskich Zakładów Opatrunkowych - pan Jarosław Józefowicz oraz Prezes Zarządu CitoNet - pani Monika Michna.

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych to lider na rynku produktów i usług medycznych. W 2014 roku nasza Uczelnia podpisała umowę, na podstawie której spółka CitoNet uruchomiła w wyremontowanym budynku znajdującym się na terenie kampusu, nowoczesne centrum usług, m.in. prania i sterylizacji, służące warszawskim szpitalom.

Podczas otwarcia głos zabrał Rektor - prof. Marek Krawczyk, który przypomniał początki współpracy TZMO z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i pogratulował  Panu Prezesowi realizacji przedsięwzięcia. Po wystąpieniach Prezes CitoNet Moniki Michna, Dyrektora TZMO ds. Sprzedaży i Usług - Macieja Tarasiuka oraz Zastępcy Dyrektora TZMO ds. Sprzedaży i Usług - Agnieszki Łąkowskiej, którzy przybliżyli historię  CitoNet w Polsce, zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić nowoczesną pralnię.

Agata Solecka
rzecznik prasowy