Studenci i doktoranci

Informujemy o ponownym uruchomieniu możliwości zapisów na szczepienia w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej oraz Centrum Medycznym WUM zaraz po Świętach Wielkanocnych.

Zajęcia dydaktyczne w obecnej sytuacji epidemicznej - komunikat (26 marca)

Komunikat Nr 5/2021 Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 26 marca 2021 r.
w sprawie zajęć dydaktycznych.

Komunikat Nr 4/2021 Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 19 marca 2021 r.
w sprawie trybu zajęć dydaktycznych.

Zarządzenie 42/2021 Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 8 lutego 2021 r. zmieniające zarządzenie Nr 193/2020 Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 24 września 2020 r. w sprawie organizacji zajęć́ na studiach, studiach doktoranckich, w szkole doktorskiej, studiach podyplomowych, kursach i szkoleniach oraz organizacji zaliczeń́ i egzaminów, w roku akademickiego 2020/2021 w związku z epidemią COVID-19.

Komunikat Nr 3/2021 Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 20 stycznia 2021 r. w sprawie organizacji i uczestniczenia w egzaminach przeprowadzanych w pomieszczeniach WUM w okresie ograniczonego funkcjonowania uczelni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w sesji zimowej roku akademickiego 2020/2021

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, prezentujemy zalecenia dla studentów WUM w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.
Zalecenia obejmują organizację zajęć, zaliczeń i egzaminów, zachowanie bezpieczeństwa podczas klinicznych i nieklinicznych zajęć kontaktowych, zachowanie bezpieczeństwa w budynkach, zakwaterowanie w Domach Studenta WUM, korzystanie z Biblioteki Głównej WUM, przebywanie w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM oraz procedurę postępowania w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

Zasady bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid-19 - film instruktażowy WUM

Printer Friendly, PDF & Email