Ankieta dot. zapotrzebowania na krótkie formy kształcenia w ramach programu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej

Warszawski Uniwersytet Medyczny zaprasza do składania ankiet zapotrzebowania na krótkie formy kształcenia w ramach programu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej

W związku z przygotowywaniem wniosku na dofinansowanie w ramach Programu PROM Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej, zachęcamy doktorantów oraz kadrę akademicką naszej Uczelni do wypełnienia ankiety służącej analizie zapotrzebowania na krótkie formy kształcenia.

Główne kryteria:
• Czas trwania działania wraz z dojazdem mieści się w przedziale od 5 do 30 dni.
• Czas realizacji działania odbywa się między 01.10.2019 – 30.09.2020.
• Cel wyjazdu jest zgodny z zakresem pracy doktorskiej lub badań naukowych prowadzonych w ramach przewodu doktorskiego.
• W przypadku kadry akademickiej cel wyjazdu jest zgodny z zakresem pracy na Uczelni.
• Program kierowany jest głównie do doktorantów, którzy mają stanowić nie mniej niż 80% wszystkich uczestników projektu.

Prawidłowe oszacowanie potrzeb wymiany stypendialnej jest niezbędne do przygotowania wniosku, a tym samym do uzyskania dofinansowania. Otrzymane ankiety stanowić będą podstawę do przeprowadzenia procesu rekrutacji do programu.

Uzupełnioną i podpisaną ankietę w formie dokumentu pdf zatytułowanego „nazwisko i imię uczestnika, PROM” należy przesłać do dnia 8 kwietnia 2019 r. na adres e-mail: awn@wum.edu.pl.

Kontakt:
Dział Wsparcia Projektów,