V konferencja "Aktualne zagadnienia hematologii dziecięcej - spojrzenie lekarza pediatry"

Data wydarzenia
Konferencja on-line
Opis wydarzenia

Konferencja przeznaczona jest dla pediatrów i onkologów i hematologów dziecięcych oraz rezydentów z pediatrii i wszystkich chętnych.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Celem konferencji jest przybliżenie najważniejszych problemów hematologicznych lekarzom ww specjalności oraz wszystkim szkolącym się w tych dziedzinach medycyny .
Z uwagi na pandemię, tak jak w roku ubiegłym konferencja odbędzie się w 4 blokach tematycznych od 25.02 do 18.03.2021.
Udział w konferencji jest bezpłatny, a dla uczestników przewidziano punktu edukacyjne.

Organizator
Katedra i Klinika Onkologii, Hematologii Dziecięcej, Transplantologii Klinicznej i Pediatrii wspólnie z Polskim Towarzystwem Onkologii i Hematologii Dziecięcej