Rozpoczęła się rekrutacja do I edycji projektu Punkty Wspólne!

Punkty Wspólne to projekt współtworzony przez studentów i studentki Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz organizacje pozarządowe.

I edycja projektu będzie poświęcona problemowi społecznemu, który dotyka naszej społeczności na co dzień - dyskryminacji przestrzennej. Organizatorzy planują stworzenie grupy projektowej, wybranej w drodze rekrutacji, składającej się ze studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Uczestniczki i uczestnicy projektu będą pracować pod okiem mentorów i mentorek z różnych dziedzin nauki jak architektura, prawo czy fizjoterapia. Dzięki temu będą mogli spojrzeć na konkretne problemy z wielu perspektyw i odkryć punkty wspólne różnych dziedzin nauki. Na koniec edycji uczestniczki i uczestnicy zorganizują debatę finałową otwartą dla całej społeczności UW i WUM.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie wydarzenia. Rekrutacja składa się z II etapów (formularza zgłoszeniowego i rozmowy rekrutacyjnej z wybranymi osobami). W projekcie mogą wziąć udział studenci wszystkich kieruków WUM. I etap rekrutacji trwa do 28 grudnia 2020 r. 


 

Printer Friendly, PDF & Email