Zaproszenie na konferencję "Nursing now - Dokąd zmierza współczesne pielęgniarstwo"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Nursing now - Dokąd zmierza współczesne pielęgniarstwo", która odbędzie się 15 grudnia 2020 r., w godz. 10.00-12.00 na platformie MS Teams.

Organizatorami wydarzenia są jednostki Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM: Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych, Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego, Zakład Podstaw Pielęgniarstwa, Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego, Transplantacyjnego i Leczenia Pozaustrojowego, Zakład Pielęgniarstwa Nefrologicznego, Zakład Ekonomiki Zdrowia i Prawa Medycznego, Studenckie Koło Naukowe Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Pielęgniarstwa oraz Oddział Akademicki Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego.