Dziękujemy Zuza!

Data dodania: 30.07.2020
Mgr Zuzanna Strząska-Kliś – przewodnicząca Samorządu Studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2018-2020, członkini najważniejszych instytucji uczelnianych: Senatu WUM, Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM oraz wydziałowych: Rady Wydziału i Wydziałowego Zespołu ds. Jakości Kształcenia, wieloletnia członkini Studenckiego Koła Naukowego TIVA i Studenckiego Koła Naukowego Pielęgniarstwa Klinicznego, finalistka konkursu Queen Silvia Nursing Award Poland 2018, pożegnała się z Alma Mater i rozpoczęła nowy rozdział życia!

Zawodowo Zuzanna związała się z I Kliniką Anestezjologii i Intensywnej Terapii - Pododdziałem Opieki Pooperacyjnej–Kardiochirurgicznej Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM, w której realizuje swoje zainteresowania, skupiające się wokół anestezjologii oraz medycyny ratunkowej.

Dziękujemy za lata wspaniałej współpracy, działalność naukową oraz poświęcenie i trud na rzecz budowania Społeczności Akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i pozytywnego wizerunku Uczelni oraz aktywne promowanie pielęgniarstwa – zarówno kierunku studiów prowadzonego w WUM, jak i zawodu ważnego społecznie, o znaczącej roli w systemie ochronie zdrowia. Życzymy lat pełnych sukcesów, szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz satysfakcji zawodowej.

 

Fot. Archiwum własne, Alber Demidziuk

Printer Friendly, PDF & Email