Studencki Samorząd WUM ze swoim Rektorem - prof. Mirosławem Wielgosiem inaugurują kampanię pt.: "Akcja - Detronizacja - Zdejmujemy Koronę Wirusowi"

W związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa przedstawiciele Samorządu Studentów WUM wraz z Rektorem - prof. Mirosławem Wielgosiem zachęcaja wszystkich studentów do wlączenia się w wolontariat.

Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie w załączonym filmie oraz na stronie wolontariat.wum.edu.pl

Społeczność Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w tych trudnych momentach wspólnie działa i wspiera się. Mamy wielkie tradycje i doświadczenie w niesieniu pomocy zawsze i w każdych warunkach, wszystkim potrzebującym. Czyńmy dobro ono zawsze wraca! Wspólną pracą osiągniemy wiele!