Już wkrótce rusza 3. edycja studiów podyplomowych SGH-WUM MBA

Jedne z najlepszych Uczelni w Polsce: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Warszawski Uniwersytet Medyczny od dwóch lat wspólnie prowadzą studia podyplomowe Executive Master of Business Administration, skierowane do kadry zarządzającej oraz specjalistów pracujących w ochronie zdrowia. Studia realizowane są według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych praktyków i najlepszych pracowników naukowych obydwu uczelni. O tym dlaczego warto wybrać kształcenie podyplomowe na SGH-WUM MBA opowiada prof. Bolesław Samoliński – Zastępca Przewodniczącego Rady Uczelni WUM.

Więcej o ofercie SGH-WUM MBA pod adresem: https://sghwummba.wum.edu.pl/

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM (CKP WUM), w którym oprócz studiów MBA, absolwenci mają możliwość kształcenia podyplomowego na wielu atrakcyjnych kierunkach, oraz odbywania kursów specjalizacyjnych i dokosnalących, organizowanych przez Kliniki i Zakłady Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej o ofercie CKP WUM: www.ckp.wum.edu.pl

Realizacja filmu: Dział Fotomedyczny WUM