TVP Polonia o „Świętach z Edkiem”

Warszawski Uniwersytet Medyczny zainicjował w tym roku „Święta z EDkiem”, projekt mający na celu zaproszenie przez społeczność akademicką WUM studentów English Division do swoich domów w czasie świąt Bożego Narodzenia. Więcej w materiale Katarzyny Urbańskiej dla programu "POLONIA24", wyemitowanym w TVP Polonia dnia 18.12.19

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe chwile w gronie rodziny i przyjaciół oraz smakowanie tradycyjnych potraw. Ten magiczny czas zazwyczaj kojarzy się nam z ciepłem i wspaniałą, świąteczną atmosferą. Polska tradycja jest wyjątkowa, zawiera w sobie: oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, łamanie się opłatkiem, sianko pod białym obrusem, 12 potraw. Dlaczego zachowywać te zwyczaje tylko dla nas? Społeczność akademicka WUM dzieli się dobrocią ! Dzięki "Świętom z EDKiem" podarujemy studentowi ED najlepszy prezent pod choinkę – zaproszenie do świątecznego stołu w naszym domu i sprawiamy, że ten magiczny czas świąt uszczęśliwi jak najwięcej osób!