Uczestnicy I edycji Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia odebrali dyplomy

Data dodania: 11.10.2019
11 października 2019 r., w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się, uroczystość graduacji Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia organizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Warszawski Uniwersytet Medyczny. Ceremonii przewodniczyli Rektor WUM - prof. Mirosław Wielgoś oraz Rektor SGH prof. Marek Rocki. Podczas spotkania wręczono dyplomy Executive Master of Business Administration absolwentom I edycji Programu.

W spotkaniu wzięli także udział  m.in. Zastępca Kierownika Programu SGH-WUM MBA - dr hab. Michał Jakubczyk, Prorektor ds. Nauki i Zarządzania SGH - dr hab. Piotr Wachowiak, p o. Dziekana Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM  - prof. Maciej Słodkowski, Wiceprzewodniczący Rady Programowej – prof. Bolesław Samoliński oraz Kierownik Programu Artur Białoszewski. Gościem specjalnym wydarzenia była Prezes zarządu Grupy LUX-MED  Anna Rulkiewicz, która podzieliła się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem jako jeden z najlepszych menadżerów systemu zdrowia w Polsce.

Rektor SGH  – prof. Marek Rocki, mówiąc o radości z ukończenia studiów, które mogły powstać dzięki kompetencjom obu Uczelni, wyraził przekonanie, że absolwenci Programu wykorzystają zdobytą wiedzę dla dobra Rzeczypospolitej.

Zadowoleniem z powodu uruchomienia programu, jego kolejnych edycji, jak również wysokich ocen, które zbiera, podzielił się Rektor WUM  - prof. Mirosław Wielgoś. Stwierdził także, iż ma nadzieję, że absolwenci, jako osoby najbardziej kompetentne, będą zarządzać ochroną zdrowia w Polsce, zaprosił także do współpracy z WUM.  


Studia SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia realizowane są według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych praktyków i najlepszych pracowników naukowych obydwu uczelni. Doświadczenie i skuteczność SGH w bardzo wymagającym kształceniu na poziomie studiów MBA potwierdzają rankingi i akredytacje (AMBA) oraz entuzjastyczne opinie absolwentów WEMBA, CEMBA i MBA-SGH. Dodany do tego potencjał WUM, dał podstawę do stworzenia wyjątkowego programu MBA, skierowanego do kadry zarządzającej oraz specjalistów pracujących w ochronie zdrowia. Sukces współpracy potwierdzony jest odbiorem I edycji studiów, wyróżnionej pierwszym miejscem w rankingu czasopisma Menedżer Zdrowia i wydawnictwa Termedia w kategorii kształcenia podyplomowego menedżerów systemu zdrowia w Polsce.

Obecnie trwa rekrutacja na III edycję.
Organizatorzy zapraszają do skorzystania z wyjątkowej szansy i dołącz do przyszłych liderów ochrony zdrowia.
Szczegółowe informacje na stronie https://sghwummba.wum.edu.pl/

Biuro Informacji i Promocji WUM

Fot. SGH

 

Printer Friendly, PDF & Email