Poznaj Uczelnię, zostań Studentem!

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA (SARS-CoV-2)
WSZYSTKIE SPOTKANIA Z CYKLU "POZNAJ UCZELNIĘ, ZOSTAŃ STUDENTEM" ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

Biuro Informacji i Promocji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na cykl spotkań rekrutacyjno-promocyjnych pod nazwą „Poznaj Uczelnię, zostań studentem”.

Celem tej inicjatywy jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej Uczelni i zachęcenie maturzystów do studiowania na Uniwersytecie. Program spotkań, mających często interaktywny charakter, obejmuje:

·   prezentację kierunków kształcenia i zasad rekrutacji (informacje dotyczące aktualnych uczelnianych aktów prawnych i wszelkich formalności towarzyszących naborowi);

·   spotkanie ze studentami promującymi dany kierunek lub wybraną organizację studencką;

Zakończone spotkania w roku akademickim 2019/2020: 26.11.2019 r., 17.12.2019 r., 14.01.2020 r., 26.02.2020

Zainteresowane osoby i klasy ze szkół ponadpodstawowych proszone są o kontakt na adres: biip@wum.edu.pl.

UWAGA: Spotkania dedykowane są uczniom z klas 2 i 3 szkół ponadpodstawowych !!!

Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (mniej niż 10 osób) spotkania mogą zostać odwołane.

Zespół Biura Informacji i Promocji