Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Piknik Naukowo-Artystyczny Uniwersytetu Otwartego UW

14.09.2019
Miejsce: 
Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej, ul. Dobra 68/70, Warszawa, godz. 12.00–20.00
Opis: 

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w Pikniku Naukowo-Arytystycznym, organizowanym we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz Wydziałem Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich: Piknik Naukowo-Artystyczny odbędzie się 14 września w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej, na ul. Dobrej 68/70, w godzinach 12:00 – 20:00.

Piknik to otwarte wydarzenie mające na celu promocję edukacji wśród dorosłych oraz rozwijania kompetencji i umiejętności przez całe życie. Intencją organizatorów jest pokazanie, że nauka może przybrać wiele interesujących i nietuzinkowych form, a także promocja twórczości chóralnej, tanecznej i innej.

Uczestnicy Pikniku dowiedzą się m.in. jak rysować rośliny, posłuchacie prelekcji na temat protokołu dyplomatycznego, będziecie mieli okazję skosztować pysznego jedzenia z foodtrucków, a także obejrzeć występ Chóru uniwersyteckiego i chóru Grochów. Nie zabraknie też wykładu o winie, atrakcji dla dzieci i warsztatów ze śpiewu oraz tańca.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.

Katalog

Plakat

Wstęp na Piknik jest wolny!

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter