Kandydaci na studia w języku angielskim zwiedzają Kampus Banacha

Data dodania: 04.06.2019
W przeddzień egzaminu wstępnego na studia medyczne WUM: English Division, Dentistry Division oraz Pharmacy Division, 31 maja w piątek osoby zainteresowane nauką w WUM, m.in. z Grecji, Izraela, Portugalii i USA, zwiedziły główny kampus uniwersytecki, poznając nie tylko historię i tradycję naszej Uczelni, ale także warunki studiowania oraz infrastrukturę naukowo-badawczą, którą posiada WUM. Kandydatów oprowadzała Delfina Święćkowska z Pionu ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju WUM.

Przyszli studenci naszej Uczelni byli pod wielkim wrażeniem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i wyrażali ogromną nadzieję, że zostaną zaliczeni w poczet studentów WUM, rozpoczynają naukę w roku akademickim 2019/2020.

Egzaminy wstępne do programów z nauczaniem w języku angielskim odbyły się w 9 różnych miastach na całym świecie: Bangkok, Berlin, Dubai, Kuala Lumpur, Nowy Jork, Oslo, Taipei, Tel-Aviv i Warszawa. Na studia w English Division, Dentistry Division oraz Pharmacy Division zostaną zakwalifikowani kandydaci z najlepszymi wynikami.

 

 

Biuro Informacji i Promocji