Pracownicy Wydziału Nauki o Zdrowiu świetnie ocenieni przez słuchaczy pierwszych kursów prowadzonych w ramach Uniwersytetu Otwartego UW

Data dodania: 24.01.2019
Uczestnicy kursów zatytułowanych „Styl życia pod lupą, czyli jak rozpoznawać mity związane ze zdrowiem" oraz "Kobiece ciało, emocje i dusza - zmysłowa integracja"- bardzo dobrze ocenili zarówno wykładowców, jak i same kursy.

Zajęcia, które odbyły się w I trymestrze br. akademickiego w ramach kursu  „Styl życia pod lupą, czyli jak rozpoznawać mity związane ze zdrowiem" poprowadzili:  dr hab. Mariusz Panczyk i dr Mariusz Jaworski z Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia WNoZ oraz dr hab. Małgorzata Witkowska-Zimny z Zakładu Biofizyki i Fizjologii Człowieka. Na podstawie ankiet ewaluacyjnych wszyscy prelegenci tego kursu uzyskali średnią powyżej 4,5. Uczestnicy oceniali między innymi przygotowanie do zajęć, sposób ich prowadzenia i komunikatywność prelegenta.

Prowadzącymi zajęcia w ramach drugiego kursu "Kobiece ciało, emocje i dusza zmysłowa integracja" byli: dr Barbara Baranowska, mgr Iwona Kiersnowska, mgr Agnieszka Iwan i mgr Julita Molenda. W przypadku tego kursu prelegenci zostali bardzo wysoko ocenieni otrzymując przez słuchczy ocenę 4,9. 

Autorskie kursy poprowadzone przez pracowników Wydziału Nauki o Zdrowiu w ramach  współpracy z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego to inicjatywa, która, obok wykładów otwartych wygłoszonych w listopadzie  przez prof. Dariusza Sitkiewicza z Zakładu Chemii Klinicznej i Diagnostyki Laboratoryjnej i  dra Adama Tyszkiwicza – Dyrektora Muzeum Historii Medycyny WUM, stanowi jedną z form współpracy WUM z UW.  


Koordynatorem współpracy WUM z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego jest dr hab. n. o zdr. Joanna Gotlib.

Anna Lisicka
Biuro Informacji i Promocji