Wykład prof. Kamila Detynieckiego z Yale School of Medicine

11 maja br. na Wydziale Farmaceutycznym odbyło się Seminarium, w trakcie którego swój wykład zatytułowany "Management of newly diagnosed seizures and epilepsy" wygłosił prof. Kamil Detyniecki z Yale School of Medicine. Organizatorem spotkania była Klinika Neurologii Wydziału Nauki o Zdrowiu oraz Studenckie Koło Naukowe działającego przy tej Klinice.
11 maja br. na Wydziale Farmaceutycznym odbyło się Seminarium, w trakcie którego swój wykład zatytułowany "Management of newly diagnosed seizures and epilepsy" wygłosił prof. Kamil Detyniecki z Yale School of Medicine. Organizatorem spotkania była Klinika Neurologii Wydziału Nauki o Zdrowiu oraz Studenckie Koło Naukowe działającego przy tej Klinice.

W spotkaniu uczestniczyli prof. dr hab. n. med. Andrzej Friedman - kierownik Kliniki Neurologii Wydziału Nauki o Zdrowiu, jednocześnie opiekun SKN przy Klinice Neurologii WUM, dr n. med. Piotr Szczudlik - opiekun SKN przy Katedrze i Klinice Neurologii I Wydziału Lekarskiego WUM, Monika Słowińska - przewodnicząca SKN przy Klinice Neurologii Dziecięcej Wydziału Lekarsko-Dentystycznego, lek. Piotr Alster - przewodniczący SKN przy Klinice Neurologii WUM, Łukasz Milanowski - przewodniczący SKN przy Katedrze i Klinice Neurologii I WL oraz licznie zgromadzeni lekarze, fizjoterapeuci oraz studenci.

Fot. Wanda Widomska