Udział w projekcie "Kreatywna młodzież"

M.st. Warszawa, w ramach miejskiego Programu "Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych", zaprasza studentów do udziału w projekcie "Kreatywna młodzież". Projekt prowadzi Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży.

Studenci biorący udział w programie będą mieli możliwość realizowania własnych działań społecznych, których koszty, w kwocie 1800 zł, będą finansowane w ramach programu.

Zainteresowani zapraszani są do udziału w szkoleniu przygotowującym do realizacji działań projektowych, które odbędzie się 18 grudnia o godz. 11.00 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym IBD w Warszawie przy ul. Siennej 73.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać na adres: s.piwowarczyk@pcyf.org.pl mailowe zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i numer telefonu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 grudnia 2018 r.  O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie jakichkolwiek pytań organizatorzy proszę o kontakt: s.piwowarczyk@pcyf.org.pl, tel.: 22 826 10 16.