Zaproszenie do wypełnienia ankiety (Student Survey) pomogącej opracować program międzyuczelnianych studiów magisterskich

Drodzy Studenci,

w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ KA2 Project, realizowanego przez konsorcjum uczelni wyższych z Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Polski, Grecji, Turcji i Węgier, Warszawski Uniwersytet Medyczny przygotowuje studium wykonalności, dotyczące programu międzyuczelnianych studiów magisterskich na kierunku „Ocena technologii medycznych” (ang. Heath Technology Assessment, HTA).

Nowy program międzyuczelnianych studiów II stopnia powstaje w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie oceny technologii medycznych wśród instytucji prywatnych i publicznych. Dla studentów przewidziano możliwość ubiegania się o stypendia naukowe, udział w kursach i praktykach studenckich oraz przygotowanie pracy dyplomowej.

Program jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach ERASMUS+ KA2 Strategic Partnership Project on Joint Curriculum Development in Health Technology Assessment (Nr projektu JoC HTA: 2015-1-TR01-KA203-022402).

Zapraszamy wszystkich studentów do wypełnienia krótkiej ankiety (Student Survey), dostępnej na stronie projektu: http://www.jochta.net/#

Uzyskane dane posłużą nam do opracowania programu studiów optymalnie dostosowanego do potrzeb studentów i przyszłych pracodawców. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Z poważaniem,

dr hab. Tomasz Hermanowski