Koncert Doroczny - "Pulchra quia simplex"

Chór Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na Koncert Doroczny pod dyrekcją Daniela Synowca, który odbędzie się 15 maja 2016 r. o godzinie 16.00 w Archikatedrze Warszawskiej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, przy ul. Kanonia 6.

Chórowi towarzyszyć będzie Joachim Łuczak - skrzypce oraz Piotr Stawarski - organy.

Wstęp wolny.

Wykonawcy: skrzypce - Joachim Łuczak, organy - Piotr Stawarski, Chór Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dyrygent - Daniel Synowiec

W programie: 1. John Rutter - The Lord bless you and keep you 2. Karl Jenkins - Cantate Domino 3. Karl Jenkins - Laudamus te 4. Karl Jenkins - I'll make music 5. Karl Jenkins - And the Mother did weep 6. John Rutter - A Clare Benediction 7. Patrick Hawes - Angelus Domini 8. Patrick Hawes - Factum est silentium 9. Rihards Dubra - Felix namque es 10. Arvo Pärt - Morning star 11. Ola Gjeilo - Ubi caritas 12.Claude-Michel Schönberg - Bring him home z musicalu " Les Misèrables" (opr. Steve Zegree)