Międzynarodowa Letnia Szkoła Immunoonkologii

Zespół projektu STREAM (Strategies towards Excellence in Immuno-Oncology) zaprasza młodych naukowców (studentów, doktorantów i doktorów) do wzięcia udziału w Międzynarodowej Letniej Szkole Immunoonkologii, która odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2016 r. w Warszawie.

Celem organizowanych w ramach projektu STREAM warsztatów naukowych jest zacieśnienie współpracy między najlepszymi europejskimi ośrodkami badawczymi, które w profesjonalny sposób łączą doświadczenie naukowe i innowacyjne podejście w zakresie immunoonkologii. Międzynarodowa Szkoła Letnia jest znakomitą okazją dla naukowców z całej Europy, aby zaprezentować wyniki swoich badań oraz poszerzyć swoją wiedzę.

Pierwszego dnia uczestnicy Szkoły Letniej będą mieli okazję zaprezentować wyniki swoich dotychczasowych badań. Podczas rekrutacji będą brane pod uwagę tematy wystąpień kandydatów, krótki opis projektu badawczego oraz CV. Organizator pokryje koszty pobytu 20 najlepszym kandydatom.

Aby zgłosić się na Szkołę Letnią należy wypełnić w języku angielskim formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.stream.wum.edu.pl.
Kontak w razie pytań: dr Magdalena Winiarska (kwestie merytoryczne, kryteria rekrutacji) magdalena.winiarska@wum.edu.pl; Karolina Koziejowska (kwestie organizacyjne) karolina.koziejowska@wum.edu.pl.