Twój czas! – warsztat zarządzania sobą w czasie

Biuro Karier WUM zaprasza na warsztat "Twój czas! - warsztat zarządzania sobą w czasie", który poprowadzi Małgorzata Bochińska, trener i konsultant biznesowy, pełniąca funkcję koordynatora Programu Ambasadorskiego w Nutricii Medycznej.
Uczestnicy warsztatu poznają praktyczne sposoby na zarządzanie sobą w czasie, ustalanie priorytetów i organizowanie zadań, zarówno na uczelni, jak i poza nią. Dowiedzą się również, czym jest tzw. zła wielozadaniowość i będą mieli szansę zagrać w ciekawą i angażującą grę planszową, w której wcielą się w pracowników dużej korporacji remontowo-budowlanej.

TERMIN: 27 kwietnia (środa), godz.17.00-20.00

MIEJSCE:Centrum Biblioteczno-Informacyjne,  s. 205

Dostępnych jest tylko 12 miejsc!

Warsztat skierowany jest w szczególności do studentów farmacji, kierunku lekarskiego i dietetyki.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie się drogą mailową (biurokarier@wum.edu.pl), telefoniczną (22 57 20 909) lub osobiście odwiedzając Biuro Karier. Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu i adres e-mail.

Źródło: Biuro Karier WUM