Interdyscyplinarna Konferencja „Bolesna Pachwina”

SKN Ortopedii i Medycyny Sportowej przy Carolina Medical Center wspólnie z SKN Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz SKN przy I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Interdyscyplinarną Konferencję „Bolesna Pachwina”, która odbędzie się 21 kwietnia 2016 w Auli im. Paszkiewicza w Collegium Anatomicum przy ul. Chałubińskiego 5 w Warszawie.

Konferencja skierowana jest szczególnie do studentów oraz młodych lekarzy zainteresowanych chirurgią, ginekologią oraz ortopedią, ale również osób pragnących poznać możliwe przyczyny stosunkowo ogólnej dolegliwości jaką jest ból w okolicy pachwiny. Temat zostanie przedstawiony podczas trzech specjalistycznych sesji przez najbardziej zainteresowanych studentów wspomnianych Studenckich Kół Naukowych. Ostatnia sesja pozostaje otwarta dla prelegentów niezwiązanych z powyższymi SKN i będzie zawierała prezentacje najciekawszych przypadków.

Plan spotkania:

16:00               Otwarcie Konferecji i przywitanie uczestników

16:15               Sesja Chirurgiczna

17:00               Przerwa

17:10               Sesja Ginekologiczna

17:55               Przerwa

18:15               Sesja Ortopedyczna

19:00               Przerwa

19:10               Sesja Otwarta: Case Report

19:40               Konkurs prac oraz ogłoszenie wyników, losowanie nagród wśród publiczności

20:25               Zakończenie Konferencji

Nad przebiegiem Konferencji czuwał będzie Komitet Naukowy. Grono Ekspertów wybierze także najlepsze prezentacje każdej z sesji. Do uczestników natomiast należało będzie wyróżnienie najlepszej pracy spośród wszystkich sesji konferencji Nagrodą Publiczności. Naukowy wieczór zwieńczy losowanie nagród wśród publiczności.

Link do wydarzenia: web.facebook.com/events/1700901883521294/