Konkurs Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej na najlepszą studencką pracę oryginalną

Redaktor Naczelna "Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej" ogłasza V edycję ogólnopolskiego konkursu dla studentów na najlepszą pracę oryginalną dotyczącą zagadnień z zakresu medycyny wewnętrznej.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić wszyscy studenci uczelni medycznych, w tym studenci studiów doktoranckich oraz studenci zagraniczni.

Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, a ich prace zostaną opublikowane w numerze 7-8/2016 Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej.

Prace można zgłaszać do 30 kwietnia 2016 r.

Regulamin konkursu

Prace powinny zostać przygotowane zgodnie z zasadami przygotowania prac oryginalnych, które są szczegółowo opisane w instrukcjach dla autorów dostępnych w zakładce "Instrukcje dla autorów" (dostępne w wersji polskiej i angielskiej). Prace powinny zostać przesłane za pośrednictwem poczty e-mail na adres pamw@mp.pl; nie należy zgłaszać pracy poprzez system Editorial Manager.