II Studenckie Ogólnopolskie Forum Radiologiczne

SKN Radiologii X-Ray działające przy II Zakładzie Radiologii Klinicznej serdecznie zaprasza do udziału w II Studenckim Ogólnopolskim Forum Radiologicznym, które odbędzie się 27 lutego 2016 r. w auli A Centrum Dydaktycznego WUM (ul. Trojdena 2a, Warszawa).

Podczas konferencji odbędą się wykłady eksperckie przedstawione przez najwybitniejszych specjalistów z całej Polski, a studenci, wzorem ubiegłego roku będą mieli możliwość prezentowania swoich prac autorskich w trzech sesjach: prac oryginalnych, prac poglądowych oraz case reportów. Podczas trwania każdej sesji jury wyłoni najlepsze prace, które zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami.

Forum zostało objęte honorowym patronatem Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Marka Krawczyka, Prezesa Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego prof. dr hab. n. med. Marka Sąsiadka, oraz honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii.

Rejestrację i wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie www.forumradiologiczne.pl