Zaproszenie na otwarcie pracowni komputerowych

Z radością informuję, iż w ramach realizacji przez Zakład Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu projektu pt.: „Wdrożenie e-usług do obsługi procesów związanych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym”, zakupiono 100 komputerów stacjonarnych oraz 100 notebooków, które służyć będą studentom naszej Uczelni do zajęć dydaktycznych oraz zdawania egzaminów w formie elektronicznej, tworzonych na podstawie zindywidualizowanej bazy testowych pytań multimedialnych.
W związku z powyższym serdecznie Państwa zapraszam na uroczyste otwarcie w Centrum Dydaktycznym naszej Uczelni czterech nowych pracowni komputerowych, które odbędzie się 6 grudnia o godz. 12.00 w sali 231 (ul. ks. Trojdena 2a, CD WUM, piętro I).
Wydarzenie uświetni swoją obecnością Rektor – prof. Mirosław Wielgoś.

Z poważaniem,

dr hab. Joanna Gotlib