Targi Kół Naukowych WUM

Studenckie Towarzystwo Naukowe WUM zaprasza wszystkich studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Targi Kół Naukowych.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Dydaktycznym 15 października o godz.15.00. Każdy student otrzyma możliwość zapoznania się z bogatą ofertą pracy naukowej na naszej Uczelni, będzie mógł rozwiać swoje wątpliwości oraz podjąć świadomą decyzję dotyczącą aktywności naukowej (i nie tylko!) podczas studiów.

Wszelkie pytania dotyczące Targów Kół Naukowych prosimy kierować na adres mailowy: stn@wum.edu.pl

UWAGA KOŁA NAUKOWE!

Wszystkie Koła Naukowe zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu (rozstawieniem stoiska i/lub prezentacją) prosimy o uważne śledzenie fanpage STN i tego wydarzenia. Dnia 2 października o godz. 19.00 zostanie otworzony formularz umożliwiający rejestrację i potrwa do godz. 23.59 dnia następnego. Liczba miejsc ograniczona, głównym kryterium będzie kolejność zgłoszeń.
Po zakończonej rejestracji, bliżej samego wydarzenia umieścimy listę Studenckich Kół Naukowych, które będziecie mogli spotkać 15 października.

Istnieje możliwość wydruku plakatu w formacie A1 (rozmiar plakatu musi być dostosowany do wymiarów A1, Studenckie Towarzystwo Naukowe nie bierze odpowiedzialności za finalny wygląd plakatu).Warunkiem jest wysłanie pliku PDF z plakatem na adres stn@wum.edu.pl do godz. 23.59 dnia 10 października.

Każde stanowisko będzie składało się ze stolika, krzeseł i stelażu na plakat.
Wydrukowane plakaty będą do odebrania przed rozpoczęciem Targów przy stanowisku STN obok recepcji Centrum Dydaktycznego WUM.
Przedłużacze we własnym zakresie !