15.01.2021
Prof. dr hab. Andrzej Horban - główny doradca premiera do spraw COVID-19, krajowy konsultant ds. chorób zakaźnych, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych dla Dorosłych Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego został nagrodzony w XX jubileuszowej edycji konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” w kategorii zdrowie publiczne.
12.01.2021
Od 11 stycznia 2021 r. rozpoczynają się szczepienia studentów naszej Uczelni, a od 18 stycznia 2021 r. nauczycieli akademickich niezatrudnionych w szpitalach, następnie pracowników administracyjnych. Każdy członek społeczności WUM, który zgłosił chęć szczepienia, otrzyma na uczelniany adres e-mail informacje o dacie szczepienia i wyznaczonym punkcie szczepień.
07.01.2021
Ogłoszenie dotyczące szczepień w tygodniu 18-25 stycznia.
W związku z informacją uzyskaną telefonicznie od wszystkich jednostek szczepiących dotyczącą braku dostawy szczepionki przeciw Covid-19 w tygodniu 18-25 stycznia 2021 roku, większość szczepień pierwszą dawką społeczności akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaplanowanych w tym terminie nie zostanie zrealizowanych.

Szczepienia zaplanowane na poniedziałek, 18 stycznia 2021 r. w Centrum Dydaktycznym WUM w godzinach 13-16 odbędą się zgodnie z harmonogramem.

O nowym, możliwym terminie szczepień będziemy Państwa informować drogą e-mailową oraz poprzez stronę internetową Uczelni.

Printer Friendly, PDF & Email