Warsztaty z IFMSA-Poland „Dotknijmy różnorodności”

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak czuje się osoba niepełnosprawna? Czy wbiegając po schodach, pomyślałeś jak poradziłbyś sobie na wózku? Pomyślałeś, jak ciężko byłoby Ci porozumieć się z osobą niesłyszącą? IFMSA-Poland zaprasza na warsztaty zatytułowane „Dotknijmy różnorodności”, które odbędą się w dniach 10 i 12 grudnia.

Już po raz trzeci Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa we współpracy z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji FAR organizują cykl warsztatów poświęconych tematyce osób z niepełnosprawnościami.

Co w ramach tegorocznej edycji projektu?

Warsztaty „Pacjent niepełnosprawny w gabinecie lekarskim” zorganizowane we współpracy z fundacją FAR. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznać najczęstsze problemy, z którymi zgłaszają się pacjenci poruszający się na wózku oraz poznają podstawowe techniki przenoszenia.

Lekcję „Podstaw języka miganego”, podczas której będzie można poznać polski alfabet języka miganego oraz kilka niezbędnych podstawowych słów; zajęcia poprowadzi mgr. Anna Piotrowska.

Zapraszamy do udziału!

• warsztaty FAR – 10 grudnia 2013 godz. 15.00, klub Medyk, ul. Oczki 1a,
  • język migany – 12 grudnia 2013 godz. 18.30, Centrum Biblioteczno-Informacyjne WUM, s. 125

Zapisy pod adresem – mlatocha@gmail.com