Dzień Otwarty 2017

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NAUKĄ NA NASZEJ UCZELNI ZAPRASZAMY NA

DZIEŃ OTWARTY

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ: 23 KWIETNIA 2017, W GODZ. 9.30 - 15.00
W CENTRUM DYDAKTYCZNYM WUM (ul. ks. Trojdena 2a)

W trakcie Dnia dowiedzą się Państwo o szczegółach dotyczących tegorocznej rekrutacji i kryteriach naboru, które zostaną zaprezentowane na spotkaniach informacyjnych z udziałem przedstawicieli Władz Uczelni.

Dodatkowych wyjaśnień udzielą studenci, członkowie uczelnianych kół naukowych i organizacji studenckich, którzy przybliżą szczegóły dotyczące nauki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W podjęciu decyzji o wyborze studiów maturzystom pomogą również pracownicy uczelnianego Biura Karier.

Tradycyjną atrakcją Dnia Otwartego są liczne pokazy oraz prezentacje przygotowywane przez studentów poszczególnych kierunków, członków organizacji studenckich i przedstawicieli uczelnianych kół naukowych.

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO:

godz. 10.00 -
kierunki: farmacja, analityka medyczna;

godz. 11.00 -
kierunki: lekarsko-dentystyczny, techniki dentystyczne,  specjalność: higiena stomatologiczna;

godz. 12.00 - kierunki: dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne;

godz. 13.30 -
kierunki: lekarski, fizjoterapia, elektroradiologia, audiofonologia z protetyką słuchu, logopedia ogólna i kliniczna.

Informacje na temat zeszłorocznej edycji Dnia Otwartego

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]