Konkurs Santander Universidades

Uniwersytecka Pracownia Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją, w ramach Programu „Santander Universidades" prowadzonego przez Bank Zachodni WBK.SA, ogłasza konkurs dla studentów wszystkich kierunków WUM na najlepszą pracę z dziedziny:

- żywienia noworodka i małego dziecka;
- terapii żywieniowa wcześniaków;
- fizjologii i patologii laktacji;
- zastosowania odżywczego i pozaodżywczego mleka kobiecego;
- laktotechnologii rozumianej jako dostosowywanie składu mleka kobiecego do potrzeb dziecka o specjalnych wymaganiach żywieniowych;
- opieki nad matką i dzieckiem ze szczególnym uwzględnieniem procedur sprzyjających karmieniu piersią oraz wiedzą z zakresu organizacji
i idei banku mleka kobiecego.

Przedmiotem konkursu musi być praca naukowa o charakterze eksperymentalnym.

Dla zwycięskich prac (I, II i II miejsce) przewidziane są nagrody pieniężne.

Prace należy wysyłać na adres e-mail: aleksandra.wesolowska@wum.edu.pl w terminie do 31 maja 2017 r.

Patronat nad konkursem objął prof. dr hab. n med. Marek Kuch - Dziekan II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim oraz Oddziałem Fizjoterapii.

Szczegółowych informacji udziela sekretarz konkursu - dr n. biol. Aleksandra Wesołowska (e-mail: aleksandra.wesolowska@wum.edu.pl).

Załącznik 1

Załącznik 2

Szczegóły dotyczące Santander Universidades:

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]