Stypendia i praca w projektach WUM

Nr ref. APK/1210- 21/2016 (umowa na zastępstwo)

Termin składania ofert: 25.03.2017 r.

Oferta

KONKURS na stanowisko DOKTORANTA w projekcie badawczym pt. „Procesy poznawcze i emocjonalne u sprawców czynów pedofilnych – badania behawioralne i z użyciem rezonansu magnetycznego”.

Termin składania ofert: 23.03.2017

Oferta 1

KONKURS na stanowisko DOKTORANTA w projekcie badawczym „Procesy poznawcze i emocjonalne u sprawców czynów pedofilnych – badania behawioralne i z użyciem rezonansu magnetycznego”.

Termin składania ofert do: 23.03.2017

Oferta 2

Konkurs na stanowisko DOKTORANTA-STYPENDYSTY w projekcie badawczym "Interakcja pomiędzy traumą, osobowością a funkcjami poznawczymi jako predyktor zwiększonego rozwoju psychozy w populacji osób w wieku 18 - 35 lat. Badanie prospektywne" - finansowanym ze środków Narodowego Centrum Nauki.

Tytuł projektu:
Tytuł projektu:

Termin składania ofert do: 27.03.2017

Oferta

Warszawski Uniwersytet Medyczny w związku z realizacją projektu naukowego realizowanego w ramach programu EraNet w Katedrze i Zakładzie Patomorfologii poszukuje starszego/ej specjalisty/ki naukowo-technicznego/ej.
(1 etat) zatrudnienie na okres 16 miesięcy.

Nr ref. APK/1210- 23/2017

Termin składania ofert do: 13.04.2017 r.

Oferta

Warszawski Uniwersytet Medyczny w związku z realizacją projektu naukowego realizowanego w ramach programu EraNet w Katedrze i Zakładzie Patomorfologii poszukuje specjalisty/ki naukowo-technicznego/ej.
(1 etat) zatrudnienie na okres 33 miesięcy.

Nr ref. APK/1210- 24/2017

Termin składania ofert do: 13.04.2017 r.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]