Stypendia i praca w projektach WUM

Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarsko-Dentystyczny, ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta w dziedzinie medycyny doświadczalnej.

Termin składania ofert: 30 lipca 2017 r.

[ ogłoszenie w wersji pdf ]

Warszawski Uniwersytet Medyczny we współpracy z Instytutem Chemii Organicznej PAN poszukuje KANDYDATA do realizacji projektu SONATA BIS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, o tytule: "Udział siarkowodoru i metanu, metabolitów bakterii jelitowych, w regulacji ciśnienia tętniczego i rozwoju nadciśnienia tętniczego".

Termin składania ofert: 30 lipca 2017 r.

[ ogłoszenie w wersji pdf ]

Katedra i Zakład Technologii Leków i Biotechnologii Farmaceutycznej, Wydział Farmaceutyczny, Warszawski Uniwersytet Medyczny poszukuje stypendysty do relizacji projektu "Peptydomimetyki pochodne oksopiperazyny jako potencjalne inhibitory interakcji białek PEX14 i PEX5"

Termin składania ofert: 23 lipca 2017

[ ogłoszenie w wersji pdf ]