Formacja Tańca Towarzyskiego WUM

Formacja Tańca Towarzyskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego powstała we wrześniu 2011 roku z inicjatywy Natalii Pisuli, studentki II Wydziału Lekarskiego WUM.

Dzięki poparciu pomysłu przez Władze Uczelni już w listopadzie rozpoczęły się treningi, dwa razy w tygodniu po 90 minut na profesjonalnych salach z parkietem i wyregulowanymi optycznie lustrami.

Obecnie w skład Formacji wchodzi 10 par:
1. Natalia Pisula - Wojciech Ziuzia
2. Urszula Szewczak - Mariusz Kożuchowski
3. Natalia Adamska - Łukasz Radomski
4. Magdalena Niedziela - Paweł Ziuzia
5. Agata Trybek - Wojciech Ociepa
6. Agnieszka Wnuk - Robert Dobrowolski
7. Anna Stoczkowska - Bartosz Stobiecki
8. Magdalena Fałek - Mirosław Zubilewicz
9. Justyna Zdyb - Piotr Senatorski
10. Iwona Bielecka - Daniel Caban

Celem naszej działalności jest reprezentacja Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na różnego rodzaju uroczystościach zarówno uczelnianych, jak i miejskich/ogólnopolskich i innych. Podczas naszych występów chcemy dzielić się naszą pasją do tańca z innymi.

Debiutancki pokaz Formacji TT WUM odbył się podczas Balu Połowinkowego WUM 2012. Grupa zaprezentowała wtedy choreografię cha-chy i tango.

Na fanpage'u Formacji w serwisie Facebook znajdują się filmiki oraz zdjęcia z występów FTT WUM.

Miłośników tańca serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy! ftt@wum.edu.pl

Natalia Pisula - przewodnicząca Formacji
pisula.natalia@gmail.com