Wydział Nauki o Zdrowiu - Dodatkowy nabór. Sudia I stopnia

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ogłasza nabór kandydatów na następujące kierunki:

• Zdrowie Publiczne – studia I-go stopnia stacjonarne. Termin rejestracji w systemie informatycznym od 1 do 27 sierpnia
    2018 roku (włącznie)
  • Ratownictwo Medyczne – studia I-go stopnia stacjonarne. Termin rejestracji w systemie informatycznym od 1 do 27 sierpnia 2018 roku (włącznie). W dniach 3-4 września odbędzie się egzamin sprawnościowy z zakresu pływania i biegania
  • Pielęgniarstwo - studia I-go stopnia stacjonarne. Termin rejestracji w systemie informatycznym od 1 do 27 sierpnia 2018 roku (włącznie).

Przewidywany termin składania dokumentów na ww. kierunki: 6-7 września 2018 roku.