Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Plakat

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej

- medycyny ratunkowej

- lekarzy świadczących usługi w karetce specjalistycznej

Więcej informacji pod numerami telefonów:

Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15

Kadry - tel. (89) 741 94 12

e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

Praca w systemie zmianowym.

Oferta pracy w formie pdf

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkursna funkcję Kierownika Zakładu Propedeutyki Położnictwa Katedry Zdrowia Kobiety Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Termin przyjmowania zgłoszeń: do 19.01.2017

Oferta pracy w formie pdf

Dziekan Wydziału  Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkursy na funkcję kierownika:

Katedry i Zakładu Biofizyki

Zakładu Biologii Komórki