Otrzęsiny 2018

Jak co roku, na początku roku akademickiego, Samorząd Studentów WUM zorganizował uczelniane Otrzęsiny - zabawę integracyjną dla nowoprzyjętych studentów, dzięki której w sposób symboliczny zostali przyjęci na społeczności akademickiej WUM. Tym razem ta ważna studencka impreza odbyła się w stołecznym klubie PARK.

Na zaproszenie Samorządu w Otrzęsinach uczestniczyli: Rektor - prof. Mirosław Wielgoś, Dziekan II Wydziału Lekarskiego - prof. Marek Kuch, Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu - prof. Piotr Małkowski oraz prodziekani: prof. Rafał Krenke - Prodziekan I WL ds. studenckich IV, V i VI roku, dr hab. Joanna Gotlib - Prodziekan WNoZ ds. zdrowia publicznego oraz, reprezentująca Wydział Lekarsko-Dentystyczny - dr hab. Izabela Strużycka z Zakładu Stomatologii Zintegrowanej. Władze podjęli reprezentanci Samorządu: Natalia Bierezowicz - Przewodnicząca, Roman Koński - Wiceprzewodniczący oraz Michał Cięciel - Przewodniczący Komisji Kultury.

Na tłumie przybyłych studentów I roku wszystkich kierunków prowadzonych na WUM czekała doskonała zabawa: nieco obowiązkowych do przejścia otrzęsinowych rytuałów, mnóstwo dobrej muzyki oraz wspaniałe towarzystwo.

Magdalena Wilk
Biuro Informacji i Promocji