Wyróżnienie pracowników I Wydziału Lekarskiego o największym dorobku publikacyjnym

24 maja br., podczas posiedzenia Rady I Wydziału Lekarskiego, odbyło się uroczyste wręczenia listów gratulacyjnych 10 pracownikom naukowym Wydziału o największym dorobku publikacyjnym z ostatnich trzech lat (2014-2016) w zakresie sumarycznie liczonej punktacji MNiSW.

Listy gratulacyjne od Dziekana I Wydziału Lekarskiego - prof. Pawła Włodarskiego, otrzymali:
(zgodnie z pozycją w rankingu)

• prof. Grzegorz Opolski, I Katedra i Klinika Kardiologii
  • prof. Rafał Płoski, Zakład Genetyki Medycznej
  • prof. Hanna Szajewska, Klinika Pediatrii
  • prof. Krzysztof J. Filipiak, I Katedra i Klinika Kardiologii
  • dr hab. Łukasz Szarpak, Zakład Medycyny Ratunkowej
  • prof. Mirosław Wielgoś, I Klinika Położnictwa i Ginekologii
  • prof. Urszula Demkow, Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej i Immunologii Klinicznej Wieku Rozwojowego
  • prof. Marek Krawczyk, Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby
  • prof. Leszek Pączek, Klinika Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych
  • prof. Wiesław Jędrzejczak, Katedra i Klinika Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych

Ranking najlepszych pracowników naukowych Uczelni o największym dorobku publikacyjnym przygotowuje Biblioteka Główna WUM.

Pełna lista 100 naukowców WUM  o największym dorobku publikacyjnym dostępna jest na stronie http://www.wum.edu.pl/files/uczelnia/lista_stu.pdf

Fot.: Jarosław Oktaba