VI Studencka Konferencja Naukowo - Szkoleniowa "Zadania zawodowe a teorie pielęgniarstwa"

11 lutego w Auli wykładowej im. prof. Janusza Piekarczyka odbyła się VI Studencka konferencja naukowo-szkoleniowa „Zadania zawodowe, a teoria pielęgniarstwa”, zorganizowana przez Zakład Pielęgniarstwa Społecznego WUM oraz Akademicki Oddział Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy WUM.

Na program konferencji złożyły się referaty wygłaszane w dwóch sesjach: „Teorie pielęgniarstwa uwzględniające wpływ relacji międzyludzkich na rozwój osobowościowy człowieka”, „Teorie pielęgniarstwa uwzględniające zaspakajanie potrzeb bytowych człowieka”, a także sesja plakatowa. Wykład inauguracyjny przygotowała dr Dorota Kilańska z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Cezary Ksel
Biuro Prasowe WUM