Wyróżnienie naukowców I Wydziału Lekarskiego o największym dorobku publikacyjnym

11 stycznia br. odbyło się posiedzenie Rady I Wydziału Lekarskiego, podczas którego Dziekan – prof. Paweł Włodarski uhonorował pracowników naukowych Wydziału o największym dorobku publikacyjnym z ostatnich trzech lat (2013-2015) w zakresie sumarycznie liczonej punktacji MNiSW.
11 stycznia br. odbyło się posiedzenie Rady I Wydziału Lekarskiego, podczas którego Dziekan – prof. Paweł Włodarski uhonorował pracowników naukowych Wydziału o największym dorobku publikacyjnym z ostatnich trzech lat (2013-2015) w zakresie sumarycznie liczonej punktacji MNiSW.

Według pozycji zajętej w rankingu są to:

1. prof. Grzegorz Opolski – kierownik I Katedry i Kliniki Kardiologii
  2. prof. Hanna Szajewska – kierownik Kliniki Pediatrii
  3. prof. Rafał Płoski – kierownik Zakładu Genetyki Medycznej
  4. prof. Krzysztof Filipiak – I Katedra i Kliniki Kardiologii
  5. prof. Mirosław Wielgoś – kierownik I Kliniki Położnictwa i Ginekologii
  6. prof. Urszula Demkow – kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Immunologii Klinicznej Wieku Rozwojowego
  7. prof. Marek Krawczyk – Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby
  8. prof. Anna Członkowska – Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej
  9. prof. Leszek Pączek – kierownik Kliniki Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych
  10. dr hab. Aneta Nitsch-Osuch – kierownik Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego

Ogólnouczelniany ranking pracowników naukowych WUM o najlepszym dorobku publikacyjnym przygotowała Biblioteka Główna.

Fot. Jarosław Oktaba