Warszawski Uniwersytet Medyczny laureatem konkursu EDUinspiracje 2016

17 listopada br. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczysta gala, w trakcie której ogłoszono zwycięzców konkursu EDUinspiracje 2016 r. W gronie nagrodzonych znalazł się Warszawski Uniwersytet Medyczny.

W konkursie, organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemów Edukacji, nasza Uczelnia zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkolnictwo wyższe za projekt „Mobilność studentów i pracowników w programie Erasmus+ Akcja 1 Szkolnictwo Wyższe”. Zwycięzki projekt jest koordynowany przez prof. dr hab. Annę Barańczyk-Kuźmę - kierownik Katedry i Zakładu Biochemii i prowadzony we współpracy z Działem Współpracy z Zagranicą.

Do Konkursu nominowano 5 spośród około 250 uczelni wyższych w Polsce.

Gratulacje JM Rektora dla prof. Anny Barańczyk-Kuźmy

Lista zwycięzców dostępna na stronie: http://eduinspiracje.org.pl/final-konkursu-eduinspiracje-czyli-swieto-e…