Naukowiec z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nagrodzony w prestiżowym konkursie

13 stycznia br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny 2015. Jednym z laureatów został prof. Mirosław Dłużniewski z Katedry i Kliniki Kardiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych WUM.

Prof. Mirosław Dłużniewski otrzymał nagrodę specjalną Menedżera Zdrowia. Kapituła Konkursu złożona z osób szczególnie zaangażowanych w ochronę zdrowia, przedstawicieli władzy ustawodawczej, samorządu terytorialnego, związków pracodawców, instytucji, podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń oraz najbardziej wpływowych osobistości świata medycyny doceniła działania prof. Dłużniewskiego na polu edukacyjno-szkoleniowym i całokształt dotychczasowej pracy dla środowiska lekarskiego w całej Polsce.

W ścisłym gronie nominowanych w kategorii Lider Roku 2015 w Ochronie Zdrowia - zdrowie publiczne, znalazł się także prof. Bolesław Samoliński kierujący Zakładem Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii WUM.

Szczegółowe informacje o konkursie i pozostałych laureatach na stronie http://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=418&p=3119

Grafika: Termedia