Wigilia emerytowanych pracowników Uczelni

W piątek 18 grudnia 2015 w sali Centrum Biblioteczno-Informacyjnego odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne emerytowanych Pracowników z Władzami naszej Uczelni.

Uczestników spotkania przywitała serdecznie Prorektor ds. Kadr - prof. Renata Górska.

Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, w imieniu własnym oraz Władz Uczelni byłym Pracownikom złożył JM  Rektor -  prof. Marek Krawczyk.

Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne przekazali także:  Pani Edeltrauta Janik -przedstawicielka Koła Emerytów i Rencistów, a  w imieniu związków zawodowych działających w Uczelni  dr Henryk Rebandel.

Przy dźwiękach kolęd, w świątecznej atmosferze, uczestnicy uroczystości, dzielili się opłatkiem i smakowali wigilijne potrawy.

Fot. Jarosław Oktaba