Wigilia emerytowanych Pracowników

Jak co roku w okresie przedświątecznym odbyło się spotkanie wigilijne emerytowanych Pracowników. 13 grudnia 2013 roku obecne władze Uczelni i najstarsi członkowie naszej społeczności akademickiej spotkali się w Centrum Biblioteczno –Informacyjnym.

Wszystkich powitała serdecznie prof. Renata Górska – Prorektor ds. Kadr

„Te corocznie spotkania z Państwem są dla nas szczególnie ważne. My naprawdę chcemy podkreślić Państwa wartość, jaką wnosiliście do tej Uczelni przez lata pracy. Ważne, że jesteśmy tu razem” – mówił w życzeniach Rektor prof. Marek Krawczyk.

Świąteczne życzenia składali również Pani Edeltrauta Janik z grona emerytowanych pracowników oraz dr Henryk Rebandel w imieniu związków zawodowych działających w Uczelni. Wszyscy uczestnicy tego niezwykle miłego i wzruszającego spotkania, dzielili się opłatkiem i smakowali wigilijne potrawy przy dźwiękach kolęd.

Marta Wojtach
                                                                                                                                                     rzecznik prasowy