Inauguracja Studium Medycyny Molekularnej

Profesor Patrick Gaudray z FRE CNRS et Universite Francis Rabelais z Tours we Francji był gościem Sesji Inauguracyjno-Sprawozdawczej Studium Medycyny Molekularnej, która odbyła się 15 i 16 października 2007 roku w warszawskiej Akademii Medycznej.

Profesor Gaudray wygłosił wykład "Cancer Biomarkers: from Genomics to Proteomics. The Example of Menin, a Nuclear Oncosuppressor Protein at the Cross-road Between Regulation of Transcription and Genome Stability".

Podczas spotkania słuchacze starszych lat SMM zaprezentowali wyniki własnych prac badawczych prowadzonych w roku akademickim 2006/2007, a nowi słuchacze przedstawiali projekty, które planują zrealizować.

Inaugurację nowego roku akademickiego 2007/2008 w Studium zaszczycił swoją obecnością Sekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Stefan Jurga. W uroczystości uczestniczyli również dr Barbara Lisowska-Grospierre, Research Direktor, Insert U768, dr Claudie Kieda, Research Direktor, UPR 4301 CNRS, Chantal Pichon z Universite D’Orleans i Günter Weber z Universite Francis Rabelais z Tours oraz Pierre Michel, scientific attaché z Ambasady Republiki Francuskiej w Warszawie.

Inauguracja Studium Medycyny Molekularnej

16 października 2007 r., Sala Senatu AM

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Fot.: Arkadiusz Fijałkowski, Tomasz Jędrzejewski, Dział Fotomedyczny