Noworoczne spotkanie władz uczelni z byłymi rektorami

W dniu 9 stycznia 2007 r. odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie władz Akademii Medycznej w Warszawie z byłymi rektorami naszej uczelni. W spotkaniu wzięli udział: Rektor AM prof. Leszek Pączek oraz byli rektorzy: prof. Andrzej Górski, od niedawna wiceprezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Bogdan Pruszyński, prof. Jerzy Szczerbań, prof. Tadeusz Orłowski, prof. Janusz Piekarczyk oraz Prorektorzy AM, Kwestor i Kanclerz AM. W trakcie spotkania Rektor AM złożył życzenia wszystkim przybyłym, a Prorektor AM, prof. Wiesław Gliński zaprezentował plany rozwoju naszej uczelni.

Podczas spotkania nastąpiło pożegnanie wieloletniego pracownika naszej Akademii, przez ostatnie lata osobistego kierowcy rektorów AM, pana Władysława Jackiewicza.