Rozmowa panelowa "Czytanie dziecku od pierwszych dni życia - luksus czy konieczność" z udziałem prof. Barry'ego Zuckerman'a

Fundacja Powszechnego Czytani oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny serdecznie zapraszają wszystkich studentów i pracowników na rozmowę panelową "Czytanie dziecku od pierwszych dni życia - luksus czy konieczność" z udziałem prof. Barry'ego Zuckerman'a - profesora nauk medycznych wydziału pediatrii w Boston Univercity School oraz W Boston Medical Center, jednego z fundatorów fundacji Reach Out and Read, prowadzącej od 1989 r. narodowy program promocji wczesnego czytania dzieciom w USA, autora ponad 250 publikacji naukowych z dziedziny pediatrii. W debacie udział wezmą również polscy eksperci: prof. Piotr Albrecht - kierownik Kliniki Gastroenterologii i Żywienia Dzieci UCK WUM, dr hab. Wojciech Feleszko z Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego UCK WUM oraz lek. Marzanna Reśko-Zachara z Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka - Instytut Matki i Dziecka.
 
Dyskusja odbędzie się 19 września br. o godz. 14.00 w sali numer 8 Centrum Biblioteczno-Informacyjnego WUM (ul. Żwirki i Wigury 63).
 
Zainteresowani udziałem proszeni są o zgłoszenia za pomocą adresu e-mail: hanna.buchner@fpc.org.pl lub telefonicznie: 693 589 614.