12. edycja Warszawskiego Maratonu Fitness

19 listopada 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00 Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM przy ul. ks. Trojdena 2c odbędzie się już 12. edycja Warszawskiego Maratonu Fitness!

Warszawski Maraton Fitness to cykliczna impreza sportowa, organizowana przez instruktorów i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy współpracy z AZS Środowisko Warszawa, wspierana przez: EMSA - Oddział Warszawa, Fundacja Rozwoju WUM, Koło Odnowy Biologicznej WUM, NSA.

Uczestnikiem zajęć może być każdy kto chce poćwiczyć, naładować się pozytywną energią lub zyskać cenne informacje na temat zdrowego trybu życia. Zdrowie, uśmiech i energia – Warszawski Maraton Fitness przyciąga dziś setki uczestników. Odpowiedzią na błyskawiczny wzrost popularności imprezy jest coraz bogatsza oferta programowa.

Wstęp na Maraton jest wolny.

Więcej informacji: www.maratonfitness.pl i FB – Warszawski Maraton Fitness: https://www.facebook.com/Warszawski-Maraton-Fitness-235716986492516/?fr…