Wybory Społecznego Inspektora Pracy na kadencję 2016-2020

Szanowni Państwo,

zgodnie z postanowieniami Ustawy o społecznej Inspekcji Pracy:

Jest to służba społeczna pełniona w zakładach pracy przez pracowników, mająca na celu zapewnienie przez zakład pracy bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz ochronę uprawnień pracowniczych określonych w przepisach prawa pracy.

Zakładowego społecznego inspektora pracy wybierają pracownicy, a wybory przeprowadzają zakładowe organizacje związkowe na podstawie określonego przez siebie trybu tych wyborów.

Związki zawodowe działające w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym rekomendują panią dr inż. Irenę Kosińską do pełnienia funkcji Społecznego Inspektora Pracy w kadencji 2016-2020.

Pani I. Kosińska posiada kierunkowe przygotowanie merytoryczne potwierdzone dyplomami ukończonych studiów podyplomowych oraz licznych kursów i szkoleń. Sprawowała z powodzeniem ww. funkcję w okresie kadencji 2012-2016, co potwierdza przedłożone związkom zawodowym sprawozdanie z działalności.

Z uwagi na trudność znalezienia dogodnych terminu i miejsca na przeprowadzenie zebrania wyborczego dostępnego dla wszystkich pracowników WUM,

związki zawodowe zapraszają

do elektronicznego głosowania wyborczego. Uczestniczenie w głosowaniu dostępne będzie w okresie od 28 listopada do 11 grudnia 2016 r.,  wyłącznie dla pracowników WUM, po imiennym zalogowaniu się do uczelnianego portalu SSL-VPN i wybraniu zakładki o treści: „Wybory Społecznego Inspektora Pracy”. Głosować można będzie tylko jeden raz.

Z upoważnienia związków zawodowych

działających w WUM