Informacja ws. projektowanej zmiany organizacji ruchu drogowego na terenie Kampusu Banacha

Zastępca Kanclerza ds. Eksploatacji informuje, iz aktualnie trwają prace związane z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu drogowego  na drogach wewnętrznych Kampusu Banacha. Zmiany będą polegały na tym, że istniejące już znaki zakazu zatrzymywania zostaną uzupełnione o znak drogowy T-24, wskazujący, że pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela.

Wprowadzenie strefy ruchu zostało zaakceptowane przez Inżyniera Ruchu m. St. Warszawy.

W najbliższym czasie wykonane zostanie odpowiednie oznakowanie dróg wewnętrznych, a następnie zostanie podpisane stosowne porozumienie pomiędzy JM Rektorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a Strażą Miejską, upoważniające Straż do wywożenia z terenu głównych dróg Kampusu Banacha objętych organizacją ruchu, pojazdów zaparkowanych w niewłaściwym miejscu.

Drogi wewnętrzne, na których będą obowiązywały ww. przepisy zaznaczone są na mapie [ tutaj ].

O terminie wejścia w życie nowych regulacji pracownicy i studenci zostaną poinformowani odrębnym komunikatem.